Systém oplocení

Systém oplocení

Systém oplocení Twinson Fencing

Tento systém oplocení využívá terasových desek Twinson O-Terrace, a tím i všech výhod, které materiál Twinson nabízí. Terasové desky jsou vyrobeny z 50 % dřeva s certifikací PEFC a 50 % PVC kompozitního materiálu.

Terasy a venkovní podlahy

Terasy a venkovní podlahy

Terasový systém Twinson O-Terrace

Twinson O-Terrace spojují výhody dřeva a PVC ze kterých jsou vyrobeny. Moderní provedení a přitom přírodní vzhled, hřejivý pocit ze dřeva a trvanlivost PVC spolu s jeho minimálními nároky na údržbu, to jsou všechno nesporná plus tohoto terasového systému.

Venkovní obklady

Venkovní obklady

Venkovní obklady Twinson O-Wall

Tyto venkovní obklady využívají všech výhod materiálu Twinson a jsou vhodné zejména pro ukončení zaizolované i nezaizolované odvětrávané venkovní fasády nebo ukončení štítu.

Technologie a materiály

Twinson

Všechny zmíněné prvky jsou vyrobeny z unikátního kompozitního materiálu Twinson, který je vyroben z 50 % dřeva s certifikací PEFC a 50 % PVC a snoubí v sobě tak to nejlepší z obou materiálů. Výhodou materiálu Twinson je jeho dlouhá životnost, bezpečnost, snadná údržba a jeho šetrnost k životnímu prostředí (100% recyklovatelný).

Aktuálně

Nový systém O-Terrace+

Systém O-Terrace+ Vás mile překvapí vysokou odolností, snadnou údržbou, jednoduchou a rychlou instalací, jež se snoubí s elegantní designem. Tento terasový systém byl vyvinut pro vysoce zatěžované komerční prostory.

Systém oplocení Twinson Fencing

Systém oplocení Twinson Fencing využívá terasových desek Twinson O-Terrace, a tím i všech výhod, které materiál Twinson nabízí. Twinson Fencing vyniká jednoduchou instalací na principu skládačky.