Terasy a venkovní podlahy

Terasy a venkovní podlahy

Materiál Twinson, ze kterého jsou námi dodávané montované terasy a venkovní podlahy vyrobeny je stoprocentně recyklovatelný a zároveň je také alternativou k tvrdému dřevu, která navíc šetří životní prostředí. Zatímco tvrdé dřevo se těží v ohrožených deštných pralesích, Twinson obsahuje dřevo borovice, která vyrůstá rychle v lesích, které jsou průběžně doplňovány novou výsadbou.

Vlastnosti materiálu Twinson:

  • Přírodní vzhled
  • Voděvzdornost
  • Trvanlivost
  • Nekroutí se
  • Neštěpí se
  • Snadná instalace
  • Minimální údržba
  • Šetrnost k životnímu prostředí
  • Odolnost vůči parazitům
  • Není kluzký ani za deště

Terasy Twinson O-Terrace

Terasy Twinson O-Terrace

Twinson O-Terrace spojují výhody dřeva a PVC z kterých jsou vyrobeny. Díky tomuto spojení nabízí terasové desky Twinson O-Terrace přírodní vzhled, hřejivý pocit ze dřeva a trvanlivost PVC spolu s jeho minimálními nároky na údržbu. Terasové desky Twinson O-Terrace svým přírodním vzhledem jednoduše dokonale splynou s Vaší zahradou.

Voděvzdorný materiál terasových desek Vám zaručí, že si Vaše terasy a venkovní podlahy zachovají svůj vzhled po celou dobu své životnosti.

Nové komůrkové obkladové desky mají velmi vysokou pevnost, díky které je možné montovat podkladové rošty v rozpětí až 50 cm. Instalace fasádních obkladů je proto velmi rychlá. Terasové desky Twinson mají oboustranný povrch. Protiskluzové drážky po obou stranách zajišťují nejen vaši bezpečnost ale zároveň i pohodlí. Tloušťka desky je 28 mm a šířka 140 mm. Tyto desky mají velmi jednoduchou montáž, díky skrytému systému nerezových spojek se připevní na předem připravený rošt a snadno zakončí soklovou krycí lištou. Spojky vytvoří mezi deskami pevnou mezeru širokou 4 mm. K systému jsou dodávány koncové lišty vysoké 78 mm a tloušťky 10 mm.

Terasy Twinson O-Terrace+

Terasy Twinson O-Terrace+

Systém O-Terrace+ Vás mile překvapí vysokou odolností, snadnou údržbou, jednoduchou a rychlou instalací, jež se snoubí s elegantní designem. Tento terasový systém byl vyvinut pro vysoce zatěžované komerční prostory, spojuje v sobě to nejlepší z vlastností dřeva a PVC. Je ideálním řešením pro terasy hotelů, restaurací i pro venkovní bazény a koupaliště.
Twinson O-Terrace+ získal značku kvality pro kompozitní materiály ze dřeva a PVC udělovanou komisí pro kontrolu kvality dřevěných produktů (Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffe e.V.). Dlouhodobé testování a kontroly výrobků prováděné externími kontrolními institucemi garantují zákazníkovi trvalou špičkovou kvalitu výrobku.

Výhodou O-Terrace+ je dlouhá životnost. Terasové desky s masivním dřevěným vzhledem se neštěpí ani nelámou, jejich vlnkový design jim dodává velmi atraktivní povrchový reliéf. Mají omyvatelný povrch: drážka mezi deskami není úplná mezera, ale spíše zdůrazněná mělká linka umožňující spolehlivý odvod vody a ventilaci, zároveň však zabraňuje propadnutí drobných předmětů pod terasu. Desky O-Terrace+ mají zdrsněný povrch s protiskluzovými drážkami pro větší bezpečnost a pohodlí. Desky jsou dvoustěnné, s tloušťkou 32 mm a užitečnou šířkou 161 mm. Jsou spojeny neviditelně pomocí systému speciálních montážních svorek. Nový montážní „zaklapávacím" systémem „ clip & slide s minimálním použitím šroubů umožňuje samostatné demontování a vyměněnu jednotlivých desek. Protože vzdálenost mezi podkladovými profily je 60 cm namísto standardních 50 cm, doba instalace je tím zkrácena na minimum.

Terasy a venkovní podlahy

Terasové desky O-Terrace a O-Terrace+ jsou v nabídce v 8 různých přírodních barevných odstínech, od mandlově béžové po lékořicově černou. Bohatá barevná paleta slouží k rozmanitému použití pro stylovou a trvanlivou úpravu exteriéru vašeho domu.

Aktuálně

Nový systém O-Terrace+

Systém O-Terrace+ Vás mile překvapí vysokou odolností, snadnou údržbou, jednoduchou a rychlou instalací, jež se snoubí s elegantní designem. Tento terasový systém byl vyvinut pro vysoce zatěžované komerční prostory.

Systém oplocení Twinson Fencing

Systém oplocení Twinson Fencing využívá terasových desek Twinson O-Terrace, a tím i všech výhod, které materiál Twinson nabízí. Twinson Fencing vyniká jednoduchou instalací na principu skládačky.