Technologie a materiály

Materiál Twinson

Všechny zmíněné prvky jsou vyrobeny z unikátního kompozitního materiálu Twinson, který je vyroben z 50 % dřeva s certifikací PEFC a 50 % PVC a snoubí v sobě tak to nejlepší z obou materiálů. Výhodou materiálu Twinson je jeho dlouhá životnost, bezpečnost, snadná údržba a zároveň jeho šetrnost k životnímu prostředí (100% recyklovatelný).

Terasový systém Twinson

O-Terrace

Twinson O-Terrace spojují výhody dřeva a PVC ze kterých jsou vyrobeny. Moderní provedení a přitom přírodní vzhled, hřejivý pocit ze dřeva a trvanlivost PVC spolu s jeho minimálními nároky na údržbu to všechno jsou nesporná plus tohoto terasového systému.

Voděvzdorný materiál terasových desek Vám zaručí, že si vaše terasa zachová svůj vzhled po celou dobu své životnosti.

Terasové desky Twinson mají oboustranný povrch. Protiskluzové drážky po obou stranách zajišťují vaši bezpečnost a pohodlí. Tloušťka desky je 28 mm a šířka 140 mm. Tyto desky mají jednoduchou montáž, díky skrytému systému nerezových spojek se připevní na předem připravený rošt a snadno zakončí soklovou krycí lištou. Spojky vytvoří mezi deskami pevnou mezeru širokou 4 mm. K systému jsou dodávány koncové lišty vysoké 78 mm a tloušťky 10 mm.

O-Terrace+

Tento terasový systém byl vyvinut pro vysoce zatěžované komerční prostory, spojuje v sobě to nejlepší z vlastností dřeva a PVC.

Desky O-Terrace+ mají zdrsněný povrch s protiskluzovými drážkami pro větší bezpečnost a pohodlí. Desky jsou dvoustěnné, s tloušťkou 32 mm a užitečnou šířkou 161 mm. Jsou spojeny neviditelně pomocí systému speciálních montážních svorek.

Nový montážní zaklapávací systémem clip & slide s minimálním použitím šroubů umožňuje samostatné demontování a vyměněnu jednotlivých desek.

Protože vzdálenost mezi podkladovými profily je 60 cm namísto standardních 50 cm, doba instalace je tím zkrácena na minimum.

Twinson O-Terrace+ získal značku kvality pro kompozitní materiály ze dřeva a PVC udělovanou komisí pro kontrolu kvality dřevěných produktů (Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffe e.V.). Dlouhodobé testování a kontroly výrobků prováděné externími kontrolními institucemi garantují zákazníkovi trvalou špičkovou kvalitu výrobku.

Systém oplocení Twinson Fencing

Tento systém oplocení využívá terasových desek Twinson O-Terrace, a tím i všech výhod, které materiál Twinson nabízí.

Materiál Twinson má dlouhou životnost, přičemž nevyžaduje pravidelné natírání a moření. Uchovává si svou pevnost, následkem vystavení venkovním vlivům postupně získává přírodní patinu. Jedinou pravidelně vyžadovanou údržbou, je jednoduché čištění tlakovým čističem.

Twinson Fencing vyniká jednoduchou instalací na principu skládačky. V nabídce jsou 2 varianty sad pro výšku 1,15 m a 1,85 m.

Venkovní obklady Twinnson O-Wall

Systém O-Wall nabízí všechny výhody materiálu Twinson. Integrovaný systém ventilace Vám zajistí odvádění vlhkého vzduchu za obložením a přispěje tak ke zdravému prostředí uvnitř budovy. Obkladové desky vyvíjí na vnitřní zdi nebo dřevěnou konstrukci jen mírný tlak, jelikož jsou velmi lehké, díky tomu lze systém nainstalovat bez úpravy základů budovy. Široká škála ukončovacích profilů poskytuje krásné a zároveň diskrétní ukončení.

Nové komůrkové obkladové desky mají velmi vysokou pevnost, díky které je možné montovat podkladové rošty v rozpětí až 50 cm a instalace fasádních obkladů je tak velmi rychlá.

Aktuálně

Nový systém O-Terrace+

Systém O-Terrace+ Vás mile překvapí vysokou odolností, snadnou údržbou, jednoduchou a rychlou instalací, jež se snoubí s elegantní designem. Tento terasový systém byl vyvinut pro vysoce zatěžované komerční prostory.

Systém oplocení Twinson Fencing

Systém oplocení Twinson Fencing využívá terasových desek Twinson O-Terrace, a tím i všech výhod, které materiál Twinson nabízí. Twinson Fencing vyniká jednoduchou instalací na principu skládačky.