Nový systém O-Terrace+

Zveřejnění článku: 23. května 2013

Terasy Twinson O-Terrace+

Systém O-Terrace+ Vás mile překvapí vysokou odolností, snadnou údržbou, jednoduchou a rychlou instalací, jež se snoubí s elegantní designem. Tento terasový systém byl vyvinut pro vysoce zatěžované komerční prostory, spojuje v sobě to nejlepší z vlastností dřeva a PVC. Je ideálním řešením pro terasy hotelů, restaurací nebo venkovní bazény i koupaliště.
Twinson O-Terrace+ získal značku kvality pro kompozitní materiály ze dřeva a PVC udělovanou komisí pro kontrolu kvality dřevěných produktů (Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffe e.V.). Dlouhodobé testování a kontroly výrobků prováděné externími kontrolními institucemi garantují zákazníkovi trvalou špičkovou kvalitu výrobku.

Výhodou O-Terrace+ je dlouhá životnost. Terasové desky s masivním dřevěným vzhledem se neštěpí ani nelámou, jejich vlnkový design jim dodává velmi atraktivní povrchový reliéf. Mají omyvatelný povrch: drážka mezi deskami není úplná mezera, ale spíše zdůrazněná mělká linka umožňující spolehlivý odvod vody a ventilaci, zároveň však zabraňuje propadnutí drobných předmětů pod terasu. Desky O-Terrace+ mají zdrsněný povrch s protiskluzovými drážkami pro větší bezpečnost a pohodlí. Desky jsou dvoustěnné, s tloušťkou 32mm a užitečnou šířkou 161mm. Jsou spojeny neviditelně pomocí systému speciálních montážních svorek. Nový montážní „zaklapávacím" systémem „ clip & slide s minimálním použitím šroubů umožňuje samostatné demontování a vyměněnu jednotlivých desek. Protože vzdálenost mezi podkladovými profily je 60cm namísto standardních 50 cm, doba instalace je tím zkrácena na minimum.

Aktuálně

Nový systém O-Terrace+

Systém O-Terrace+ Vás mile překvapí vysokou odolností, snadnou údržbou, jednoduchou a rychlou instalací, jež se snoubí s elegantní designem. Tento terasový systém byl vyvinut pro vysoce zatěžované komerční prostory.

Systém oplocení Twinson Fencing

Systém oplocení Twinson Fencing využívá terasových desek Twinson O-Terrace, a tím i všech výhod, které materiál Twinson nabízí. Twinson Fencing vyniká jednoduchou instalací na principu skládačky.