Vnitřní obklady

Pacific

Vnitřní obklady Pacific

Systém obkladů Pacific tvoří plochý nenápadný panel. Tento voděodolný a jednoduše instalovatelný stěnový a stropní systém obkladů je navržen speciálně pro intenzivně využívané prostory, kterými jsou kupříkladu koupelny, kuchyně, obchodní prostory s vysokými nároky na hygienu atd.

Vnitřní obklady Pacific vnesou více barevné svěžesti do Vašeho interiéru díky možnosti oživení lakované bílé použitím lesklých krycích pásek.

 

Primavera

Vnitřní obklady Primavera

Máte - li rádi vzhled mramoru, uchvátí Vás obklady Primavera právě s tímto decorem. Jsou k dostání v mnoha barevných variantách od růžových odstínů přes krémově briliantové až po mramorově šedé. Vyberete si tak barevnou variantu dle svého vkusu, která nejlépe zapadne do kompozice Vašeho interiéru.

 

Vermont

Vnitřní obklady Vermont

Máte rádi teplý jas dřeva, ale děsí Vás jeho nutná pravidelná údržba? V tomto případě jsou pro Vás obklady Vermot tou správnou volbou. Tento systém vnitřních obkladů spojuje příjemný vzhled dřeva a zároveň praktické vlastnosti kvalitního PVC. Panely Vermont oživí vzhled každého interiéru. Nejčastější využití nacházejí v obývacích pokojích a pracovních prostorách, kde je rozhodující pohodlí a komfort.

K dispozici jsou samozřejmě také barevně sladěné dokončovací profily.

 

Nordica

Vnitřní obklady Nordica

Vnitřní obklady Nordica svým luxusním rustikálním vzhledem a barevně sladěnými dokončovacími profily vdechnou jedinečný vzhled a příjemnou atmosféru i Vašemu interiéru. Další nespornou výhodou tohoto systému obkladů je jeho univerzální použití od dětských pokojů až po kuchyně.

 

Starline

Vnitřní obklady Starline

Hledáte - li kreativní design a nebývalou svobodu kombinování nabízíme Vám vnitřní obklady Starline, které jsou ideální pro vkusné obložení bytů, kanceláří a obchodních prostor.

Originální barevné kombinace lze docílit použitím řady barevných krycích pásek, které buď vystupují, nebo jsou zapuštěné do stěny. Ač se jedná o jednoduchý princip, zaručuje vždy excelentní a kreativní výsledek.

 

Aktuálně

Nový systém O-Terrace+

Systém O-Terrace+ Vás mile překvapí vysokou odolností, snadnou údržbou, jednoduchou a rychlou instalací, jež se snoubí s elegantní designem. Tento terasový systém byl vyvinut pro vysoce zatěžované komerční prostory.

Systém oplocení Twinson Fencing

Systém oplocení Twinson Fencing využívá terasových desek Twinson O-Terrace, a tím i všech výhod, které materiál Twinson nabízí. Twinson Fencing vyniká jednoduchou instalací na principu skládačky.