O nás

Denkmann s. r. o.

Naše společnost Denkmann s. r. o. se specializuje na dodávku a montáží terasových systémů a systému oplocení vysoké kvality, venkovních a vnitřních obkladů nové generace s mimořádně dlouhou životností.

Všechny zmíněné prvky jsou vyrobeny z unikátního kompozitního materiálu Twinson, který je vyroben z 50 % dřeva s certifikací PEFC a 50 % PVC a snoubí v sobě tak to nejlepší z obou materiálů. Výhodou materiálu Twinson je jeho dlouhá životnost, bezpečnost, snadná údržba a jeho šetrnost k životnímu prostředí (100% recyklovatelný).

Jsme schopni rychle a pružně reagovat na požadavky všech i velmi náročných zákazníků. Poskytujeme zákazníkům profesionální servis od konzultace přes zaměření a tvorbu výkresové dokumentace, přípravu materiálu pro vlastní pokládku až po odbornou montáž.

Naše záruka kvality je dána kvalitními produkty a komponenty od našich výhradních dodavatelů a speciálně vyškolenými zaměstnanci.

Aktuálně

Nový systém O-Terrace+

Systém O-Terrace+ Vás mile překvapí vysokou odolností, snadnou údržbou, jednoduchou a rychlou instalací, jež se snoubí s elegantní designem. Tento terasový systém byl vyvinut pro vysoce zatěžované komerční prostory.

Systém oplocení Twinson Fencing

Systém oplocení Twinson Fencing využívá terasových desek Twinson O-Terrace, a tím i všech výhod, které materiál Twinson nabízí. Twinson Fencing vyniká jednoduchou instalací na principu skládačky.